Kahramanmaraş Kombi Servisi

Kahramanmaraş Kombi Servisi
0850 302 3434
Kahramanmaraş Kombi Servisi Kahramanmaraşnın tüm semtlerine aynı gün kontrol, bakım, arıza, petek temizleme kombi servis hizmeti vermekteyiz Kahramanmaraş Kombi Servis.

Kahramanmaraş Kombi Servisi Değerli Müşterimiz, Kahramanmaraş Kombi ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek kalite ve teknoloji ile üretilmiş olan kombinizin size en iyi verimi sunmasını istiyoruz. Bunun için, kombinizin kullanma kılavuzun tamamını ve verilen diğer belgeleri ürünü kullanmadan önce dikkatle okuyun ve bir başvuru kaynağı olarak saklayın. Ürünü başka birisine verirseniz, kullanma kılavuzunu da birlikte verin. Kullanma kılavuzunda belirtilen tüm bilgi ve uyarıları dikkate alarak talimatlara uyun. Kombi Kurulum ve tamir işlemlerini her zaman Yetkili Servise yaptırın. Yetkili olmayan kişiler tarafından yapılan işlemler nedeniyle doğabilecek zararlardan üretici firma sorumlu tutulamaz. Kahramanmaraş Kombi Servisi Ürün arızalı ise yetkili servis tarafından onarılmadan calıştırılmamalıdır! Elektrik çarpma tehlikesi vardır! Kombi TSE standartlarına uygun olarak topraklanmalıdır. Topraklama tesisatını ehliyetli bir elektrikciye yaptırın. Elektrik bağlantısı için TSE’li 3x1.5 mm2 kesitli NYAF kablo kullanın. Kombinizi 220 - 230 V monofaze - topraklamalı güç beslemesine bağlayın. Kombiniz standartlara uygun olarak min. 195 V ve max. 255 V arasında normal olarak fonksiyonlarını yerine getirebilecek şekilde tasarlanmıştır. Eğer bulunduğunuz yerdeki elektrik şebekesinde bu aralık (195 V – 255 V) sağlanamıyorsa; voltaj regulatörü kullanmanız tavsiye edilir. • Kombiyi tamamen kapatmak için elektrik beslemesinin kapatılması gerekmektedir. Kombi KAPALI (OFF) konumunda iken ekranda ”OFF” semKahramanmaraş görüntülenir. Ürünün elektrik devresinde akım vardır ve donma koruması devrededir.

Kahramanmaraş Kombi Servisi Kurulum, bakım, temizlik ve tamir işlemleri sırasında ürünün elektrik bağlantısını mutlaka kesin. Eğer bağlantı kablosu hasarlıysa tehlikeyi engellemek amacıyla üretici, satış sonrası servis veya benzer derecede yetkin, sertifikalı bir kişi (tercihen elektrik teknisyeni) ya da ithalatcı firmanın tarif edeceği bir kişi tarafından kablo değiştirilmelidir.

Kahramanmaraş Kombi Montajı

Kahramanmaraş Kombi Montajı Cihazla beraber verilen montaj şablonu kullanılarak bağlantı kaidesi ve askı delikleri hassas olarak markalanmalıdır. Cihazın terazide olduğu mutlaka kontrol edilmelidir. Soğuk su girişi cihazın teknik etiketi üzerinde belirtilen kullanım suyu işletme basıncını (8 bar) geçmemelidir. Şebeke basıncı 6,5 bar’dan daha yüksek ise mutlaka basınç düşürücü monte edilmelidir.Kombi Taşıma ve nakliye işlemini cihazın ambalajı üzerindeki işaretlemeleri dikkate alarak, cihazın orjinal ambalajı ile yapın. Ambalaja ve cihaza zarar verebilecek (Nem, su, darbe v.b.) etkenlere karşı cihazınızı koruyun. Kombinin monte edildiği ortam sıcaklığı -10°C ile 50°C aralığında olmalıdır. Kahramanmaraş Kombi Montaj şablonunu kullanarak duvar üzerindeki bağlantı deliklerini açın ve gaz – su bağlantılarını montaj şablonuna göre yapın.

Kahramanmaraş Kombi Bakımı

Kahramanmaraş Kombi Bakımı Kombi  temizlemek için kesinlikle benzin, solventler, aşındırıcı temizleyiciler, metal nesneler veya sert fırçalar kullanmayın. Yetkili Servis tarafından cihaz üzerinde yapılan kontrol, onarım, bakım, parça değişimi vb. işllemler zorunlu haller dışında mutlaka cihazın normal çalışma şartlarında ve cihazın bulunduğu mekanda yapılacaktır. Kombi üzerinde herhangi bir
işlem yapılmadan önce mutlaka elektrik bağlantısı kesilmelidir. İşlemin ardından cihazda bir gürültü ve sızdırmazlık sorunu olmaması için tüm komponentlerin montajı dikkatle yapılmalı ve vida/ civatalar düzgün olarak sıkılmalıdır. Kış sezonu boyunca çalıştırılmayan ve bu nedenle donma tehlikesine maruz kalmış veya kalabilecek kombilere, özel amaçlı uygun miktarda antifriz eklenmelidir (örneğin; korozyon ve kireç önleyiciler ile desteklenmiş Propylene glikol). Kombi işletim sistemindeki donma koruması fonksiyonu, kombi çıkış suyu sıcaklığı 5°C’nin altına düşmesi durumunda devreye girerek su sıcaklığı 30°C’ye ulaşıncaya kadar brülörün çalışmasını sağlar.

Kahramanmaraş Petek Temizleme

Kahramanmaraş Petek Temizleme Kahramanmaraşnın Tüm Semtlerine PETEK TEMİZLEME SERVİS Hizmeti vermektedir. Hemen bizi arayın hemen gelelim, saat kaç olduğu önemli değil. Firmamız PAZAR GÜNÜ ve tatiller dahil 24 SAAT açık olarak çalışmaktadır. Kahramanmaraş Petek Temizleme tüm ilçelerin de gece, gündüz bir telefon kadar yakın. Arayın Kahramanmaraş petek temizleme gelsin.

Kahramanmaraş kombi  petek temizleme, Kahramanmaraş kombi petek temizliği, Kahramanmaraş makinalı kombi petek temizliği, kimyasallı petek temizleme, ilaçlı petek temizleme Kahramanmaraş, petek temizleme servisi, kombi petek temizleme fiyatı, en ucuz petek temizleme,  makine ile petek temizleme, petek temizleme, Kahramanmaraş petek temizleme firmaları, makinalı petek temizleme, petek temizleme servisi, kombi petek temizleme, en ucuz petek temizliği.

Kahramanmaraş Kombi Markaları

Kahramanmaraş Vaillant Kombi Servisi
Kahramanmaraş Viessmann Kombi Servisi
Kahramanmaraş Eca Kombi Servisi
Kahramanmaraş Buderus Kombi Servisi
Kahramanmaraş Demirdöküm Kombi Servisi
Kahramanmaraş Ferroli Kombi Servisi
Kahramanmaraş Protherm Kombi Servisi
Kahramanmaraş Bosch Kombi Servisi
Kahramanmaraş Baymak Kombi Servisi
Kahramanmaraş Auer Kombi Servisi
Kahramanmaraş Airfel Kombi Servisi
Kahramanmaraş İmmergas Kombi Servisi
Kahramanmaraş Baxi Kombi Servisi
Kahramanmaraş Alarko Kombi Servisi
Kahramanmaraş Ariston Kombi Servisi
Kahramanmaraş Lambert Kombi Servisi
Kahramanmaraş Termodinamik Kombi Servisi
Kahramanmaraş Termoteknik Kombi Servisi
Kahramanmaraş Arçelik Kombi Servisi

Yorumlar